Hakkımızda

ELİF FANTAZİ KUMAŞ VE ASTAR ÇEŞİTLERİ..

Yusuf Erdoğan tarafından 1983 yılında kurulup bugün oğlu Emre Erdoğan ile birlikte Osmanbey ve Türkiye’den pek çok tekstil imalatçısı için toptan astar tedariki sağlayan Elif Fantazi kumaş ve astar firması 1983 yılından beri siz değerli müşterilerimize astar ve fantazi kumaş tedarik etmektedir..

Kurulduğumuz ilk günden, bugüne müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup, ticaret ilişkilerimizde misyonumuz; para kazanmaktan ziyade öncelik müşterilerimizle dostluğumuzdur.

Piyasada toptancı veya perakendeci astarcı için boşuna yorulmayın. Koleksiyonlarının hazırlanması aşamasında Nişantaşı, Osmanbey, Şafak sokak, Matbaacı Osmanbey Sokak ve Şişli kumaş piyasasında perakende, toptan astarcı arayanlar için; hesaplı fiyatlar ile 1983 yılından itibaren Osmanbey kumaş piyasası’nın en önde gelen astarlık kumaş tedarikçilerinden olduğumuz için gurur duymaktayız.

Toptan fantazi kumaş ve toptan astar çeşitleri için fiyat almak veya sipariş vermek için bizimle iletişim kurmaktan çekinmemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>