İletişim

Toptan astarlık kumaş arıyorsanız çekinmeden bizimle iletişim kurabilir ve toptan astar fiyatları hakkında bilgi alabilir veya telefonla dahi toptan astarlık kumaş siparişi  verebilirsiniz..

Osmanbey astarcılar için merkez konumunda olan tekstil merkezleri arasındadır. Hakkımızda sayfamızdan da inceleyebileceğiniz üzere 1983 yılından beri aynı adres de astarlık kumaşlar ve fantazi kumaşlar için toptan astar ve toptan fantazi kumaş tedariki sağlayan toptan astarcı Elif fantazi kumaş ve astar mağazası; yurt içi ve yurt dışı için imalat yapan pek çok tekstil firmasına astarcı olarak toptan astarlık kumaşlar ve fantazi kumaşların tedarikini sağlamaktadır.

Hesaplı fiyatlar ile perakende astar ve toptan astar satışımız bulunmaktadır. Toptan astar fiyatları ve toptan fantazi kumaş fiyatları için bizimle iletişim kurmanızı öneririz.

En uygun toptan astar fiyatları için bilgi almak veya astarlık kumaş koleksiyonlarımızı incelemek üzere mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Elif Fantazi kumaş ve astar mağazası iletişim bilgilerimiz altta yer almaktadır.

Halaskargazi Caddesi Şafak Sokak Günday Han No: 61-5-8

Osmanbey Nişantaşı Şişli İstanbul

Tel: +902122413891 Tel/Fax: +902122413891

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>